Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

«Дерево за автокредит» - Креді Агріколь Банк продовжує зелену ініціативу

31 Жовтня 2017

28 жовтня 2017 року співробітники Креді Агріколь Банку висадили 50 садженців - горобини і катальпи - у Дорогожицькому парку. Захід пройшов уже вдруге в рамках проекту  банку – зеленої ініціативи «Дерево за автокредит». Підтримка різноманітних екологічних проектів є важливою складовою глобальної стратегії соціальної корпоративної відповідальності банку «We Care!».      

Креді Агріколь Банк – лідер у сфері автокредитування. Кожен другий кредит на авто оформлюється саме у Креді Агріколь. Лише за першу половину 2017 року банк видав 1 млрд грн кредитів на авто, перевершивши таким чином свій власний минулорічний рекорд.

«Креді Агріколь - соціально та екологічно свідомий банк, тому ми розуміємо свою відповідальність за збільшення автомобілів на дорогах України та прагнемо зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища, тому ми висаджуємо дерева. Впроваджуючи такі ініціативи, як «Дерево за автокредит», ми дбаємо про довкілля та долучаємося до соціально та екологічно свідомих компаній України. Дякуємо співробітникам банку за ініціативність і за те, що слугують гарним прикладом для своїх дітей», - прокоментувала Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.  

Активну допомогу в організації та проведенні акції надали співробітники КО «Київзеленбуд» та працівники КП УЗН Шевченківського району Києва.

Розвиток корпоративної соціальної відповідальності великих компаній все більше привертає увагу експертів ринку та медіа. Так, у 2016 році Креді Агріколь Банк увійшов до ТОП-10 українських компаній, що піклуються про природу та активно інвестують в навколишнє середовище (за версією щотижневого журналу «Власть денег»). А у 2017 році видання «Бізнес» визнало Креді Агріколь серед 10 лідерів КСВ. Співробітники банку регулярно беруть участь у загальноукраїнських акціях з прибирання та озеленення міст. 

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно