Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Credit Agricole – один із найміцніших банків світу

25 Липня 2016

Впливовий фінансовий журнал «The Banker» опублікував щорічний рейтинг тисячі найкращих світових банків «TOP 1000 World Banks 2016». Цей рейтинг часто використовують для вибору пропозицій щодо здійснення міжнародних операцій, а також у сфері управління приватним капіталом.

Як і минулого року, Група Креді Агріколь посідає 2-е місце в Європі та 11-е місце у світі за показником капіталу 1-го рівня, тобто є найміцнішою за рівнем акціонерного капіталу. Цей показник визначає здатність фінансових установ «поглинати» непередбачувані збитки та утримувати позиції у кризові часи. Щодо загального рейтингу, то чотири китайські, чотири американські та один японський банк займають перші місця у світовому рейтингу. А найкращий із європейських банків – HSBC - знаходиться на 10-й позиції.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник,
начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно