Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

50 000 користувачів та вісім оновлень мобільного додатку СА+ за чотири місяці після його запуску

12 Листопада 2020

Новий мобільний додаток СА+ від Креді Агріколь Банку перетнув позначку в 50 000  унікальних користувачів всього за чотири місяці після його запуску. Завдяки потужній технічній платформі за цей період банк випустив вісім оновлень додатку для iOS та Android, в кожному з яких додавав нові сервіси та можливості у відповідь на відгуки клієнтів.

«Новий додаток СА+ від Креді Агріколь розроблений з думкою про користувача: зручний, функціональний та інтуїтивно зрозумілий. Саме тому з нами вже понад 50 000 користувачів, а СА+ входить в трійку найкращих банківських додатків на українському ринку згідно з відгуками користувачів  на App Store и Google Play Market. Завдяки СА+ наші клієнти можуть дистанційно отримувати усі необхідні банківські послуги: сплачувати комунальні платежі, обмінювати валюту, здійснювати грошові перекази, відкривати та поповнювати депозит тощо. Ми не зупиняємось і надалі розширюємо перелік послуг онлайн. Адже, зважаючи на пандемію, можливість користуватися повноцінним банкінгом в смартфоні сьогодні цінна, як ніколи», - коментує Боріс Гіттон, директор департаменту розвитку цифрового бізнесу та інновацій Креді Агріколь Банку.

Після нещодавнього оновлення мобільного додатку СА+ в ньому з’явилися такі вважливі функції та можливості:

  • Активація нової картки за допомогою введення коду із SMS. Як і раніше, в додатку також можна переглянути статус замовленої картки. 
  • Повний номер картки. Щоб переглянути або скопіювати його в буфер обміну, потрібно натиснути на картку на головному екрані додатку.
  • Деталі валютообмінних операцій за карткою. Інформація про купівлю-продаж валюти знаходиться в історії карткових операцій.
  • Історія операцій за поточними рахунками. Інформація про операції, здійснені між власними поточними рахунками та поточним рахунком і карткою, доступна в меню «Продукти». Перелік операцій наразі розширюється.

Працюючи над новою версією мобільного додатку СА+, команда Креді Агріколь також приділила увагу його кастомізації та стабілізації роботи. Тож він став ще швидшим і надійнішим. Завантажити актуальну версію СА+ можна за посиланнями:

Вже в найближчих релізах додатку СА+ очікуйте розширення бази компаній для сплати комунальних платежів, реалізацію пуш-повідомлень, інтеграцію чату в додаток, та багато інших корисних функцій.

Наразі триває перехідний період, впродовж якого клієнтам доступні обидва додатки: новий СА+ та попередній CA Mobile. Додаток CA Mobile вже не оновлюється, однак працюватиме в звичайному режимі ще кілька місяців.

 Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards