Меню
UA
0 800 30 5555 Про банк
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Весь банк саме для вас

Сейфи

Банк забезпечує цілковиту безпеку Ваших цінностей та неможливість доступу до Вашого сейфа сторонніх осіб.

До Ваших послуг – сейфи різних габаритів, на зручний для Вас строк (від одного місяця до одного року) та за доступними тарифами.

Для того, щоб скористатися послугою, зверніться до одного з відділень Банку та оформіть договір про надання в тимчасове користування індивідуального сейфу для зберігання цінностей.

Плата за послуги Банку з надання в оренду індивідуальних сейфів вноситься в день підписання договору. Банк бере заставу за ключі від обраної Вами скриньки, що повертається по закінченні дії договору оренди. Застава за ключ становить 1000 гривень та сплачується в день оформлення договору оренди. У разі втрати ключа застава не повертається. При неявці Клієнта після закінчення терміну дії Договору про надання в оренду індивідуального сейфа для зберігання цінностей / Заяви про надання банківської послуги «Оренда індивідуального сейфа» додатково до стандартної вартості орендної плати за кожну прострочену добу, клієнт сплачує штраф в розмірі подвійної суми вартості орендної плати за кожну прострочену добу.

Детальну інформацію щодо наявності вільних скриньок та умов оренди, тарифів Ви можете дізнатись безпосередньо у відділеннях Credit Agricole або зателефонувавши до Довідкового центру за номером: 0 800 30 5555 (безкоштовно по Україні зі всіх телефонів).