Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Зустрічайте інфографічний довідник «Агробізнес України 2018/19»

25 Вересня 2019

17 вересня в Києві відбулася презентація шостого випуску щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України» за 2018/19 маркетинговий рік. Креді Агріколь Банк традиційно виступив партнером проекту. Видання можна переглянути за посиланням.

«Креді Агріколь прагне сприяти розвитку аграрного сектору – рушія української економіки, що має значний експортний потенціал. Для нашого банку агробізнес – це стратегічно важливий пріоритет, на якому ми фокусуємося вже понад 10 років. За цей час фахівці банку накопичили значний об’єм знань та провели великий обсяг досліджень. І для нас важливо ділитися цим унікальним досвідом, таким чином допомагаючи агробізнесу розвиватися. Тому цього року ми продовжуємо підтримувати видання інфографічного довідника «Агробізнес України», який слугує справжнім джерелом аналітики аграрного ринку та стане у нагоді багатьом українським агропідприємствам», - коментує Лариса Бондарєва, заступник Голови Правління, відповідальна за корпоративний бізнес та фінансові ринки Креді Агріколь Банку.

Головна мета цього довідника — показати масштаби агропромислового комплексу України, основні тенденції ринку, а також відстежити потенційні можливості його розвитку.

Довідник містить 50 сторінок інфографіки про підсумки роботи українського агросектору за 2018/19 маркетинговий рік. Вся інфографіка розділена на тематичні рубрики:

  • агробізнес у 2018/19;
  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • переробна промисловість;
  • інфраструктура та послуги;  
  • фінанси.

У цьому випуску також висвітлені теми агрологістики, обсягів інвестування у сільськогосподарський сектор, наявності зерносховищ у регіонах України та їхньої місткості, кредитування сільськогосподарських виробників, а також реформи ринку землі сільськогосподарського призначення.

Над створенням інфографічного довідника працювали фахівці Latifundist Media і контент-маркетингового агентства Top Lead. Довідник видається за підтримки Креді Агріколь Банку, Baker Tilly, юридичної компанії AEQUO, Top Lead та Американської торгівельної палати.

Завантажити українську версію інфографічного довідника можна безкоштовно за посиланням

Англійська версія видання доступна за посиланням.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно