Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Завітайте на Дні народження відділень Креді Агріколь Банку!

19 Лютого 2018

Креді Агріколь Банк запрошує на Дні народження відділень і дарує подарунки. 

З 26 лютого по 2 березня завітайте у відділення банку, оформіть один із акційних продуктів* та отримайте гарантовані подарунки*: парасольки, рюкзаки та еко-сумки.  

40 відділень по всій Україні вже готуються зустрічати гостей наступного тижня. У визначений святковий день ці віділення пригощатимуть клієнтів запашною кавою та французькими круасанами. Крім того, клієнти зможуть поспілкуватися зі спеціалістами банку та отримати корисні фінансові поради в дружній атмосфері!    

«Наш банк продовжує втілювати позиціонування «Весь банк саме для Вас!». Ми докладаємо багато зусиль, щоб відділення Креді Агріколь Банку були для клієнтів місцем, де вони завжди отримають бездоганний сервіс та фінансову пораду від наших експертів. Ми розуміємо важливість живого спілкування зі співробітниками і водночас використання цифрових послуг та діджитал-елементів. Саме тому ми продовжуємо святкувати Дні народження відділень, адже цю традицію за два роки її існування високо оцінили наші клієнти», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.  

Чекаємо на Вас у наших відділеннях! 

*- Детальніше про умови акції (адреси відділень, дати святкових днів, перелік акційних продуктів) можна дізнатися, звернувшись до контакт-центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або безпосередньо до відділень, що беруть участь в акції.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк. Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua   

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно