Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Заробляйте вдвічі більше балів з «Antonio Biaggi» та MasterCard® від Креді Агріколь Банку!

15 Липня 2016

Шановні клієнти!

Відтепер ви маєте можливість накопичувати ще більше балів, не відволікаючись від захоплюючих покупок!

Розраховуйтесь до 30 вересня 2016 року карткою World MasterCard® від Креді Агріколь Банку в мережі магазинів Antonio Biaggi та на сайті www.antoniobiaggi.com, накопичуйте вдвічі більше балів на ваш бонусний рахунок та обирайте подарунки з каталогу MasterCard® Rewards.

Якщо у вас немає картки World MasterCard® від Креді Агріколь Банку, ви можете оформити її в найближчому відділенні нашого банку.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник,
начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно