Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Запрошуємо на «Дні народження відділень» Креді Агріколь Банку!

18 Жовтня 2018

З 29 жовтня по 2 листопада Креді Агріколь Банк запрошує всіх клієнтів на «День народження відділень». 54 відділення банку по всій Україні святкуватимуть разом із клієнтами, пригощатимуть кавою, чаєм та солодощами, а також даруватимуть подарунки. Запрошувати гостей на свято – це чудова традиція у Креді Агріколь.  

«Ми з радістю продовжуємо традицію святкування «Днів народження відділень» разом із нашими клієнтами. Креді Агріколь Банк – на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування, тому ми прагнемо поєднувати інноваційні діджитал-технології та взаємодію зі співробітниками у відділеннях. Ми хочемо бути ближче до клієнтів, тому надаємо не тільки сучасний банкінг, а й даруємо справжні емоції! Запрошуємо всіх на святкування «Днів народження відділень» у Креді Агріколь», - коментує Галина Жукова, член Правління, відповідальна за роздрібний бізнес та мережу Креді Агріколь Банку.  

У відділеннях гостей чекатимуть подарунки: еко-сумка, термочашка, парасолька та кухонна дерев'яна дощечка. Для того, щоб взяти участь в акції, клієнти мають оформити один із продуктів* банку.      

Запрошуємо всіх у відділення Креді Агріколь Банку!

* - Детальніше про умови акції (адреси відділень, перелік акційних продуктів) можна дізнатися, звернувшись до контакт-центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або безпосередньо до відділень, що беруть участь в акції.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно