Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Запрошуємо на «Дні народження відділень» Креді Агріколь Банку!

18 Жовтня 2018

З 29 жовтня по 2 листопада Креді Агріколь Банк запрошує всіх клієнтів на «День народження відділень». 54 відділення банку по всій Україні святкуватимуть разом із клієнтами, пригощатимуть кавою, чаєм та солодощами, а також даруватимуть подарунки. Запрошувати гостей на свято – це чудова традиція у Креді Агріколь.  

«Ми з радістю продовжуємо традицію святкування «Днів народження відділень» разом із нашими клієнтами. Креді Агріколь Банк – на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування, тому ми прагнемо поєднувати інноваційні діджитал-технології та взаємодію зі співробітниками у відділеннях. Ми хочемо бути ближче до клієнтів, тому надаємо не тільки сучасний банкінг, а й даруємо справжні емоції! Запрошуємо всіх на святкування «Днів народження відділень» у Креді Агріколь», - коментує Галина Жукова, член Правління, відповідальна за роздрібний бізнес та мережу Креді Агріколь Банку.  

У відділеннях гостей чекатимуть подарунки: еко-сумка, термочашка, парасолька та кухонна дерев'яна дощечка. Для того, щоб взяти участь в акції, клієнти мають оформити один із продуктів* банку.      

Запрошуємо всіх у відділення Креді Агріколь Банку!

* - Детальніше про умови акції (адреси відділень, перелік акційних продуктів) можна дізнатися, звернувшись до контакт-центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або безпосередньо до відділень, що беруть участь в акції.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards