Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Ювілейний випуск інфографічного довідника «Агробізнес України 2017/18» уже доступний онлайн

26 Вересня 2018

З 26 вересня п'ятий ювілейний випуск щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України» за 2017/18 уже доступний в режимі онлайн.  

Креді Агріколь Банк виступає партнером проекту.   

«Вже 10 років ми фокусуємося на підтримці агробізнесу. Експертиза Креді Агріколь Банку - це те, чим ми вважаємо за необхідне ділитися з клієнтами і партнерами. Для нас дуже важливо драйвити ринок, обмінюватися досвідом і допомагати бізнесу досягати великих результатів, виходити на нові ринки. Ми віримо, що якісна аналітика, а саме таким є інфографічний довідник «Агробізнес України», служить джерелом необхідної інформації. Тому ми підтримуємо розробку видання і виступаємо партнером проекту кілька років поспіль», - коментує Лариса Бондарєва, член Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро Credit Agricole Bank.   

Цього року довідник збільшився в обсязі і складається зі 55 сторінок інфографіки про підсумки роботи українського агросектора за 2017/18 МР. Інфографіка розділена на тематичні рубрики:

  • агробізнес за 2017/18 МР;
  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • переробна промисловість;
  • компанії та послуги.

У цьому році була додана інфографіка, присвячена інвестиціям в агросектор, кредитуванню, зрошенню і впливу клімату на агросектор, птахівництву, виробництву комбікормів, хлібобулочних виробів, доповнена інформація з виробництва плодів і ягід, добрив і ЗЗР, насіння і сільгосптехніки.

Нагадаємо, що довідник був виданий за підтримки Credit Agricole Bank, Baker Tilly в Україні та юридичної компанії AEQUO.

Роботу зі створення інфографічного довідника провели фахівці Агро Медіа Холдингу Latifundist Media і контент-маркетингового агентства Top Lead.

Завантажити українську версію інфографічного довідника можна безкоштовно за посиланням.

Англійська версія довідника буде доступна в жовтні.

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно