Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Вивчайте англійську разом з Креді Агріколь Банком та Speak Up!

24 Квітня 2017

Англійська доступна сьогодні без зайвих витрат! Креді Агріколь Банк разом з компанією Speak Up, найбільшою мережею шкіл англійської мови в Україні, створили цікаву пропозицію для всіх бажаючих вивчати англійську мову - спільну програму фінансування навчальних курсів вивчення англійської мови за новітньою технологією. Відтепер кожен може сплатити вартість курсу комфортними для себе частинами за допомогою кредитної програми, і найважливіше, - нічого не переплачуючи.

Умови спільної програми фінансування курсів вивчення англійської мови максимально прості та зрозумілі - необхідно просто поділити вартість курсу на 5 рівних частин та сплачувати щомісяця 1/5 від загальної вартості курсу. Жодних додаткових комісій чи відсотків!

«Сьогодні знання іноземної мови, зокрема англійської, є запорукою успішного кар’єрного розвитку кожної людини. Наприклад, у Креді Агріколь Банку, який є частиною міжнародної фінансової групи, англійська мова є обов’язковою для багатьох фахівців. Ми прагнемо дати українцям можливість вдосконалювати свої знання іноземної мови та рости професійно. Тому спільно зі Speak Up ми розробили спеціальну програму фінансування мовних курсів. Суть програми фінансування в тому, що у клієнтів не виникатиме зайвих витрат при оформлені кредиту на навчання англійською. Ще одна перевага – це комфорт, адже процес оформлення фінансування можна здійснити безпосередньо у школі без відвідання відділення банку. Після першого безкоштовного заняття достатньо звернутися до менеджера школи, надати необхідні документи та отримати погодження кредиту від банку. Після погодження кредиту клієнт сплачує лише п’яту частину вартості курсу, а решта суми розбивається на рівні частини, які необхідно сплатити протягом 4 місяців», - розповідає Роман Буніч, директор департаменту альтернативних каналів продажів Креді Агріколь Банку. 

Варто зазначити, що нещодавно у мережі шкіл Speak Up також з’явився повноцінний курс навчання для дітей від 6 до 16 років. Діти навчаються у ігровій формі та демонструють неабиякі результати майже з перших місяців відвідування школи. Найкращою інвестицією є наші діти, а завдяки програмі кредитування без переплат, інвестиції стають доступними вже сьогодні.

Про мережу Speak Up Україна

Speak Up – найбільша мережа шкіл англійської мови в Україні - належить компанії Learning System Poland, яка є частиною групи Penta Investments. В Україні працює 13 шкіл (у Києв – 11 шкіл, в Одесі – 1 школа, у Кривому Розі – 1 школа), в яких навчається близько 10 тис. студентів і понад 50 тис. вже завершили навчання. Школи Speak Up – єдині в Україні, що працюють за сучасною методикою Blended Learning, основним принципом якої є занурення в мовне середовище. Навчання в школах Speak Up – це гнучкий графік, письмова гарантія результату, зручне розташування, міні групи та можливість навчатися за індивідуальною програмою.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно