Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Вітаємо переможців акції «Українські тижні у французькому банку»

19 Вересня 2018

Креді Агріколь Банк із радістю повідомляє результати розіграшу в рамках акції «Українські тижні у французькому банку». Розіграш відбувся 11 вересня за допомогою генератора випадкових чисел Random.org. Вітаємо п’ятьох переможців, кожен із яких отримує смарт-телевізор з екраном діагоналлю 49 дюймів.

  • Наталія Затурян із Чутового, Полтавська обл.
  • Василь Лобур із Тернополя.
  • Лариса Кравченко з Лебедина, Сумська обл.
  • Лариса Нікітенко з Зінькова, Полтавська обл.
  • Юрій Малявін із Чугуєва, Харківська обл.

Нагадаємо, акція «Українські тижні у французькому банку» тривала з 13 по 31 серпня 2018 року. Щоб стати учасником акції, клієнтам необхідно було оформити один із акційних продуктів у будь-якому відділенні банку та зареєструватися на сайті банку.

Про Креді Агріколь:    

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua     

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно