Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Вітаємо переможців акції «Французьке свято у Credit Agricole»

01 Вересня 2017

Креді Агріколь Банк продовжує дарувати подарунки своїм клієнтам. В рамках акції «Французьке свято у Credit Agricole» вже визначено майбутніх володарів 8 автохолодильників, 8 наборів для пікніка, 8 вечерь на 2-х у ресторані та 18 гамаків LAMZAC. Наразі подарунки вже відправлені в міста переможців в 20-ти областях України та найближчим часом будуть вручені щасливцям. У розрізі регіонів найбільша кількість подарунків дісталася клієнтам з Полтавської та Київської областей.

Нагадуємо, що за умовами акції, приуроченої національному святу Франції «День взяття Бастилії», визначення переможців відбулося за допомогою генератора кодів та випадкових чисел (www.random.org). Учасником акції став кожен, хто в період проведення акції відвідав відділення банку та придбав акційний банківський продукт.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно