Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Вирушайте на Берлінале з Mastercard® та Credit Agricole

19 Жовтня 2016

Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard® (Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®) від Credit Agricole через POS-термінали та/або в мережі Інтернет з 20.10.2016 до 20.12.2016 включно та отримайте унікальну нагоду відвідати Берлінський міжнародний кінофестиваль «Берлінале»!

Традиційно щороку у лютому Берлін стає Меккою для кінематографістів і поціновувачів кіно. Берлінале є одним з найпрестижніших і найбільш відвідуваних кінофестивалів. 67-й Берлінський міжнародний кінофестиваль збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі. Подорож на Берлінале* – це ваша унікальна можливість опинитися за лаштунками однієї з найгучніших кіноподій світу. Столиця Німеччини збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одними із них!

Тож частіше розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard® від Credit Agricole та отримуйте більше шансів виграти дивовижну подорож до Берліна!

*Подорож на Берлінале означає сертифікат, що надає можливість отримати переможцеві та особі, що його супроводжує, поїздку до м. Берлін (Німеччина) на три дні (в період з 12/02/2017 року по 18/02/2017 року. поїздка може бути організована в будь-які дати між 12/02/2017 року по 18/02/2017 року ) та включає такі послуги:
авіапереліт Київ – Берлін – Київ
трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання
проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок
квитки на відвідування показу фільмів згідно з програмою Берлінського міжнародногно кінофестивалю
інші розважальні заходи, які визначає організатор (Priceless Surprises)

УВАГА! Для отримання Заохочення Акції Переможцю Акції та супроводжуючій особі потрібно мати відкриту візу Шенгенської зони, у разі відсутності в Учасника Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, відкритої візи Шенгенської зони Замовник/Виконавець має право відмовити такому Учаснику Акції у врученні Заохочення Акції та перейти до Резервного переможця без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою!

Акція діє з 20.10.2016 до 20.12.2016 включно на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій.

Офіційні правила Акції

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно