Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Винна дегустація від Креді Агріколь та Masterсard

20 Жовтня 2020

Креді Агріколь спільно з Masterсard влаштували особливий захід для власників преміум пакетів Sommelier. З огляду на карантин, це перший ексклюзивний офлайн-захід, який відбувся цьогоріч. Понад 50 преміум клієнтів взяли участь у вишуканій винній дегустації на борту розкішного корабля на Дніпрі. Ця подія зібрала разом однодумців – справжніх поціновувачів французьких еталонних вин. Сомельє Good Wine Петро Хоружий розповів гостям про особливості вин з різноманітних регіонів Франції: Ельзасу, долин Луари і Рони та канонічного Бордо.

«Наші преміум клієнти отримали нагоду дізнатися багато цікавого про вино від найкращого сомельє, а також поспілкуватися з топ-менеджерами Креді Агріколь. Саме такі події додають ноток ексклюзивності преміальним сервісам банку. Перлиною заходу стала презентація нового преміум позиціонування банку ― Grand Prix. Дуже символічно, що новий етап в історії преміум банкінгу ми відкрили в колі наших клієнтів», ― розповідає Єлизавета Тимошенко, директорка департаменту розвитку преміум банкінгу Креді Агріколь Банку. 

Надаючи послуги преміум банкінгу, Креді Агріколь приділяє особливу увагу розвитку сервісу. Влітку банк запустив проект Premium Talks, в рамках якого проводить онлайн-зустрічі з клієнтами, ділиться актуальною ринковою аналітикою та надає іншу корисну інформацію. Більше про преміум банкінг від Креді Агріколь за посиланням

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards