Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Відтепер клієнтам доступна можливість замовляти довідки online

04 Травня 2016

Креді Агріколь Банк запустив нову послугу - замовлення довідок через сайт банку.

Відтепер клієнти мають можливість замовити на сайті credit-agricole.ua довідки про повне погашення кредиту, про стан заборгованості, про стан карткового, депозитного, поточного рахунку або нестандартні довідки.

Замовити довідку можна в меню «Онлайн заявки/заявка на отримання довідки». Там потрібно обрати необхідний тип документа та найбільш зручне відділення для отримання довідки. Після цього співробітники відділення Креді Агріколь Банк зателефонують клієнту для уточнення додаткової інформації і ппідготують довідку.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Довідкового центру за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно в межах України з усіх телефонів).

Про банк:
 

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards