Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Відтепер клієнтам доступна можливість замовляти довідки online

04 Травня 2016

Креді Агріколь Банк запустив нову послугу - замовлення довідок через сайт банку.

Відтепер клієнти мають можливість замовити на сайті credit-agricole.ua довідки про повне погашення кредиту, про стан заборгованості, про стан карткового, депозитного, поточного рахунку або нестандартні довідки.

Замовити довідку можна в меню «Онлайн заявки/заявка на отримання довідки». Там потрібно обрати необхідний тип документа та найбільш зручне відділення для отримання довідки. Після цього співробітники відділення Креді Агріколь Банк зателефонують клієнту для уточнення додаткової інформації і ппідготують довідку.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Довідкового центру за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно в межах України з усіх телефонів).

Про банк:
 

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно