Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Відправляйтесь на Каннський кінофестиваль разом з ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та MasterCard

02 Березня 2016

Розраховуйтесь до 20.04.2015 преміальною карткою MasterCard® (Gold, World, Platinum) від ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» через POS-термінали та/або у мережі Інтернет та отримайте унікальну можливість відвідати 69-й Каннський кінофестиваль! Ви отримаєте поїздку до міста Канни (Франція) на три дні на двох (19—21.05.2016 року) (включаючи авіапереліт Київ – Ніцца – Київ; трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (місто Канни); проживання та харчування у готелі рівня не нижче 4 зірок; квитки на відвідування показу фільмів згідно з програмою Каннського фестивалю; інші розважальні заходи, які визначає організатор).

Подорож на Каннський кінофестиваль – це Ваша унікальна можливість опинитись за кулісами однієї з найгучніших кіноподій світу. Лазурний берег Франції збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одним із них!
Якомога частіше розраховуйтеся преміальною карткою MasterCard® від ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та отримуйте більше шансів виграти незабутню та дивовижну подорож до Канн!

Якщо у Вас немає карти MasterCard від ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Ви можете оформити її у найближчому до Вас відділенні ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно