Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Вечір магії разом з Mastercard Більше Black

26 Жовтня 2018

Станьте учасником розіграшу запрошення* на прем’єру-дійство, присвячену фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндельвальда».

Для участі в розіграші:

• Реєструйтеся на сайті 

• Обмінюйте 10 преміальних балів на участь в акції

• Вигравайте запрошення на допрем’єрний показ фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндельвальда» та тематичну розважальну програму
Переможці Акції отримають можливість першими в Україні побачити фільм та потрапити до лаунж-зони** Mastercard.

Кількість спроб не обмежена, тож що більше разів ви обміняєте 10 балів на участь в акції, то більші ваші шанси на виграш.

Пропозиція доступна держателям таких преміальних карток, що зареєстровані у Програмі: Mastercard® Platinum, Mastercard® World Elite та Mastercard® World Black Edition.

Акція діє з 19.10.2018 р. по 07.11.2018 р. Деталі – на сайті.

Партнери події – «Планета кіно», Kyiv Comic Con та «Кіноманія».

*Під «запрошенням» мається на увазі право отримати вхідні квитки для 2-х осіб на відвідування допрем’єрного показу фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндельвальда» та участь у розважальній програмі, що відбудуться 14 листопада 2018 року за адресою: м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1, МЦКМ (Жовтневий Палац). Початок розважальної програми – о 19:00. Початок сеансу фільму – о 21:00.

**Під «лаунж-зоною» мається на увазі прохід лише для переможців Акції у спеціальну зону Mastercard, що працюватиме з 19:00 до 21:00.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно