Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

«Управління ризиками в агробізнесі» - новий проект для аграріїв від Креді Агріколь Банку, «Сингенти» та СК «АХА Страхування»

09 Лютого 2017

Креді Агріколь Банк, компанія «Сингента» та СК «АХА Страхування» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації розпочинають нову освітню ініціативу для аграріїв. Проект «Управління ризиками в агробізнесі» складається із серії зустрічей нового формату та має на меті ознайомити представників агросектору із фінансовими можливостями та інструментами протистояння негативним погодним проявам та чинникам для захисту врожаю.

 Під час кожної такої зустрічі аграрії дізнаються про актуальні рішення захисту від впливу погодних ризиків на врожай, які одночасно допомагають стабілізувати фінансовий стан підприємства у разі несприятливих погодних умов. Експерти компаній-організаторів проекту розкажуть про можливості фінансування оборотних коштів для своїх підприємств, серед яких форвардні програми, аграрні розписки та продукти банківського кредитування.

 «Ми як провідний банк для агросектору завжди прагнемо привносити на український ринок інновації, ділитися міжнародним досвідом та найкращими практиками. Намагаємося, щоб наші клієнти відчували нашу постійну підтримку та турботу не лише у вигляді найкращих умов фінансування, але й у якісному консалтингу та партнерських програмах. Минулого року ми разом із партнерами IFC, «Сингентою» та СК «АХА Страхування» запропонували ринку новий комплексний страховий продукт, який мінімізує ризики та надає аграріям більше можливостей отримати доступ до фінансування. А в цьому році, саме напередодні нової весняної посівної компанії, коли кожного аграрія турбує питання майбутнього його врожаю, ми разом із партнерами розпочинаємо новий проект. Його мета – надати нашим клієнтам нові знання щодо фінансових інструментів, завдяки яким можна вдало керувати погодними ризиками, убезпечуючи свій врожай та прибутки», - зазначає Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку.   

Проект стартує у лютому та триватиме місяць. Зустрічі нового формату пройдуть у 11 містах Київської, Вінницької, Черкаської та Полтавської областей. Це дасть змогу організаторам проекту зустрітися з представниками українського агросектора безпосередньо в місцях їх перебування.

Перший тренінг відбудеться 7 лютого 2017 у Переяславі-Хмельницькому.

Відвідати тренінг аграрії матимуть змогу у наступних містах:

 • 7 лютого 2017 у м. Переяслав-Хмельницький   
 • 8 лютого 2017 у м. Біла Церква  
 • 14 лютого 2017 у смт. Тростянець
 • 15 лютого 2017 у м. Шаргород    
 • 16 лютого 2017 у м. Липовець    
 • 21 лютого 2017 у м. Миргород    
 • 22 лютого 2017 у м. Глобино      
 • 23 лютого 2017 у м. Полтава      
 • 28 лютого 2017 у м. Умань
 • 1 березня 2017 у м. Золотоноша 
 • 2 березня 2017 у м. Сміла

Детальну інформацію та умови участі у тренінгах «Управління ризиками в агробізнесі» можна довідатись у регіональних відділеннях Креді Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно