Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Українські тижні у французькому банку!

15 Серпня 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

До 25-ої річниці незалежності України Креді Агріколь Банк підготував сюрпризи для всіх своїх клієнтів!

З 22 серпня по 2 вересня 2016 року у всіх відділеннях банку на клієнтів чекатимуть гарантовані та корисні подарунки. Щоб стати власником одного з подарунків, достатньо оформити в банку один з наступних продуктів: кредит готівкою «Свобода», депозит від 50 тис. грн на строк від 6 місяців, поліс КАСКО, кредитну або дебетну платіжну картку.

Серед подарунків: еко-сумки, чашки, футболки, тарілки та термоси. Зробити вибір подарунка допоможе скретч-карта, яку клієнт самостійно обере у відділенні банку, у відповідності до умов Акції.

«Креді Агріколь Банк - це перший іноземний банк, який розпочав свою роботу в Україні в 1993 році. Ми вважаємо себе майже ровесниками новітньої України. З нагоди ювілею Дня незалежності нам дуже приємно запропонувати своїм існуючим та майбутнім клієнтам практичні подарунки в додаток до наших продуктів і послуг. Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що за роки своєї роботи на українському ринку Креді Агріколь Банк довів, що є надійним та стабільним фінансовим партнером громадян та компаній України», - зазначила Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу і діджитал банкінг.

Про банк:
Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник,
начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно