Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Святкуємо «Українські тижні у французькому банку» та даруємо клієнтам подарунки

06 Серпня 2021


З 16 по 31 серпня включно Креді Агріколь проводить традиційні «Українські тижні у французькому банку», що приурочуються 30-й річниці незалежності України. Клієнти, які в цей період оформлять будь-який акційний продукт, гарантовано отримають один із подарунків: термосумку, термос, набір для відкорковування та зберігання вина, бездротовий зарядний пристрій.

124 відділення Креді Агріколь по всій Україні вже готові зустрічати гостей!

«Цьогоріч ми святкуємо 30-у річницю незалежності! Це особливий привід зустрітися з нашими клієнтами, подарувати їм приємні сюрпризи, позитивні емоції та щирі слова подяки. Радіємо можливості робити свій внесок в історію успіху України, сприяти добробуту наших клієнтів та досягати нових вершин у стратегічних для банку бізнес-напрямах», - розповідає Олександр Куркін, директор департаменту мережі продажу Креді Агріколь Банку. 

Акційні продукти банку:

  • кредит готівкою «Свобода» на суму від 5000 грн;
  • кредитна картка, яка оформлена протягом дії акції, а ліміт встановлено до 15.09.2021 р. включно;
  • пакетні пропозиції, оформлені новими клієнтами фізичними особами: «Smart», «Voyage», «Sommelier», «LaForce» та новими клієнтами юридичними особами і ФОП: «Debut», «Salut», «Optimal», «Absolu» та «Professionals IT» при активації основного рахунку до 15.09.2021 включно;
  • вклади (депозити) для юридичних осіб та ФОП: «Врожайний», «Строковий», «Вільний», які оформлені у період проведення акції на строк не менше ніж шість місяців та на суму від 50 000 грн.

Акція проводиться на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО у період з 16.08.2021 р. і допоки подарунки є в наявності, але не довше ніж до 31.08.2021 р. включно. Офіційні правила акції за посиланням.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно