Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Стандарт-Рейтинг присвоїв Креді Агріколь рейтинг найвищого рівня

31 Серпня 2021

25 серпня рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» присвоїло Креді Агріколь довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaААА, що свідчить про найвищу із можливих кредитоспроможність банку. Також банк отримав найвищий рейтинг депозитів ua1 за шкалою агентства та короткостроковий кредитний рейтинг uaK1 за національною шкалою.

Стандарт-Рейтинг відзначив лідерські позиції банку в сегментах автокредитування та фінансування агробізнесу, а також сильну фінансову позицію банку, виражену зокрема хорошими показниками прибутковості протягом 2020 року та першого півріччя 2021 року. Рівень зовнішньої підтримки з боку Групи визначений як дуже високий.

Креді Агріколь на 6 місці за обсягами загальних активів серед банків іноземних банківських груп. Банк є надійним, має значні запаси ліквідності та сильні позиції по капіталізації - нормативи ліквідності та капіталу значно перевищують мінімальні вимоги НБУ.

Повний прес-реліз Стандарт-Рейтинг можна побачити за посиланням 

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» створено в жовтні 2010 року в Україні як дочірня структура європейської рейтингової компанії GPRC «StandardRating». Більше інформації про агентство тут

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно