Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Швидка реєстрація картки в Apple Pay, миттєве підтвердження операцій і не тільки в новій версії мобільного додатку СА+

17 Липня 2020

Не пройшло і місяця після запуску нового мобільного додатку СА+, як Креді Агріколь випустив оновлену версію додатку для iOS та Android. Відтепер користувачам додатку СА+ доступні додаткові переваги та можливості, які ми додали у відповідь на численні відгуки клієнтів:

  • Зручна і швидка реєстрація картки в Apple Pay. Додавання картки в електронний гаманець Apple Pay безпосередньо в додатку СА+.
  • Автоматична підстановка ОТР для Android. Автоматичне заповнення одноразових паролів, що надходять в SMS для підтвердження операцій.
  • Можливість копіювати та вставляти номер картки для iOs, що максимально спрощує сервіс переказу коштів з картки на картку.
  • Платежі з поточних рахунків. Для погашення кредитів, сплати комунальних платежів та поповнення мобільного телефону можна вказати поточний рахунок для списання коштів.
  • Розширення модулю комунальних платежів. Список постачальників збільшився майже вдвічі та налічує  понад 2000 найменувань, зросло покриття та вдосконалився механізм збереження адреси.
  • Форма зворотного зв’язку та вітальний екран для нових користувачів. Максимально зручний зв’язок зі спеціалістами банку безпосередньою в додатку СА+.

Додаток СА+ оновлюється автоматично, проте якщо налаштування смартфону не дозволяють цього зробити, користувач може самостійно завантажити останню версію додатку на Google Play або App Store.

Нагадаємо, 22 червня Креді Агріколь запустив новий мобільний додаток СА+. Наразі триває перехідний період, впродовж якого клієнтам доступні обидва додатки: новий СА+ та попередній CA Mobile. Попередній додаток CA Mobile вже не оновлюється, однак працюватиме в звичайному режимі ще кілька місяців. Про дати завершення перехідного періоду ми завчасно повідомимо на сайті банку.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно