Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

«Сервіс сьогодні – оплата завтра» у дилерських центрах PEUGEOT

08 Вересня 2016

Шановні клієнти!

З 1 версня 2016 року Креді Агріколь Банк пропонує клієнтам офіційної дилерської мережі PEUGEOT в Україні скористатись можливістю обслуговувати свої автомобілі в кредит.

Програма «Сервіс сьогодні – оплата завтра» дозволяє здійснювати частинами оплату сервісу, придбання запчастин та аксесуарів, заміни шин та дисків, послуг з ремонту авто та малярно-кузовних робіт. Кредит на суму до 50 тис. грн. і строком на 3 або 5 місяців можна оформити безпосередньо в дилерському центрі. Необхідно лише надати мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи (для суми більше 20 тис. грн.). Послуги сервісу можна отримати одразу ж після підписання кредитного договору та сплати авансового внеску. Умови кредитування є максимально вигідним для клієнтів, а процедура – доступною та зручною. Процес прийняття рішення банком займає не більше 1 години. Мінімальний перший внесок становить 25%. Решта суми розбивається на 3 або 5 платежів. Переплата за кредитом складає лише 5% від суми обраних товарів та/ або послуг. Достроково погасити кредит можна без додаткових витрат і комісій. «Креді Агріколь Банк є ексклюзивним партнером Peugeot в Україні. Це дає нам унікальну можливість розробляти вигідні для клієнта кредитні програми. Ви можете отримати якісний сервіс вже сьогодні, сплачуючи за нього окремими платежами в комфортному для себе режимі. Кредит надається в гривні, вартість робіт або запчастин фіксується на момент надання кредиту. Це особливо актуально для українського ринку за обставин постійного зростання цін. Умови програми «Сервіс сьогодні – оплата завтра» є максимально прозорими. Жодних прихованих комісій та штрафів», - зазначає Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес і мережу. Програма «Сервіс сьогодні – оплата завтра» розроблена і впроваджується разом з ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Більш детально про умови програми «Сервіс сьогодні – оплата завтра» можна дізнатися на сайті Креді Агріколь Банку тут.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно