Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Розраховуйтеся карткою Mastercard® від Креді Агріколь Банк та беріть участь у розіграші білетів на шоу Armin Only Embrace!

30 Січня 2017

Шановні клієнти!

Беріть участь в акції «Осягнути музику – БЕЗЦІННО» та отримайте шанс виграти 1 з 25 пар білетів на грандіозне шоу Armin Only Embrace у Києві! Одна з найочікуваніших подій року для справжніх шанувальників електронної музики відбудеться 25 лютого 2017 року у МВЦ.

Щоб взяти участь в акціі, необхідно в період з 25 січня по 23 лютого 2017 року зареєструвати картку Mastercard® від Креді Агріколь Банку у програмі «Mastercard® БІЛЬШЕ» на сайті bilshe.mastercard.ua та обміняти 10 балів на участь в акції.

Щоб підвищити свій шанс на виграш, обмінювати кожні 10 балів на учать у акції можна необмежену кількість разів!

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно