Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard

Розігруємо iPhone 11 Pro, робот-пилосос, електросамокат, ігрову консоль, музичну колонку і не тільки серед користувачів мобільного банку СА+ від Креді Агріколь

31 Липня 2020


В період від 3 серпня до 16 вересня 2020 року у Креді Агріколь Банку діє акція «Квест подарунків в СА+». Акція проходить в чотири етапи, в кожному з яких активні користувачі нового мобільного банку СА+ мають шанс виграти круті подарунки. Визначення переможців відбувається шляхом випадкової вибірки на www.random.org.

Для участі в акції потрібно виконати наступні операції в мобільному додатку СА+:

  • Перший етап. Від 3 серпня до 12 серпня 2020 р. включно зробити принаймні один переказ коштів з картки на картку. Призовий фонд:  одна музична колонка Music speaker JBL Pulse 4  та п’ять чашок. Розіграш відбудеться  до 21 серпня.
  • Другий етап. Від 13 серпня до 25 серпня 2020 р. включно сплатити принаймні один рахунок за комунальні послуги. Призовий фонд: один робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner та п’ять парасоль. Розіграш відбудеться до 3 вересня.
  • Третій етап. Від 26 серпня до 06 вересня 2020 р. включно принаймні раз поповнити мобільний рахунок. Призовий фонд:  одна ігрова консоль Sony PlayStation 4 Pro та п’ять екосумок. Розіграш відбудеться до 14 вересня.
  • Четвертий етап: Від 7 до 16 вересня 2020 р. включно відкрити вклад «Накопичувальний». Призовий фонд: один електросамокат Xiaomi Mi Scooter  та п’ять світшотів. Розіграш відбудеться до 25 вересня.

Учасники акції, які виконають умови всіх чотирьох етапів акції автоматично стають учасниками розіграшу головного призового фонду, який включає в себе один смартфон  iPhone 11 Pro, п’ять чашок, п’ять екосумок, п’ять парасоль, п’ять світшотів. Розіграш відбудеться до 25 вересня. Детальніше про умови акції читайте на сайті.

Акція проводиться на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил у період з 3.08.2020 р. до 16.09.2020 р. включно.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards