Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Результати групи Креді Агріколь за перший квартал 2021 року

13 Травня 2021

У першому кварталі 2021 року група Креді Агріколь досягла хороших результатів діяльності по всьому світу. Група Креді Агріколь отримала базовий чистий дохід 1,6 млрд євро, тоді як базовий чистий дохід[1] Креді Агріколь С.А.  становить 932 млн євро. Обидва показники значно зросли порівняно з першим кварталом 2020 року: на 63% та 43,1% відповідно.

Капіталізація Групи також є дуже сильною, показники платоспроможності значно перевищують нормативні вимоги. Станом на 31 березня коефіцієнт достатності капіталу 1 рівня (CET1) становив 17,3% для Групи та 12,7% для Креді Агріколь С.А.  

Група суттєво зміцнює свої позиції завдяки двом угодам, які створять цінність, а саме: пропозиції придбання компанії Lyxor компанією Amundi з метою зміцнення її позиції європейського лідера, а також успішній пропозиції щодо поглинання Creval, завдяки якій Креді Агріколь Італія зможе посилити свою частку ринку на півночі країни.

Співробітники прагнуть підтримувати клієнтів

Досягти таких результатів за підсумками першого кварталу вдалося завдяки винятковій готовності команд підтримувати всіх наших клієнтів, а також за рахунок значного зростання активності за всіма бізнес-лініями на тлі діючих обмежень. Спостерігається значне залучення клієнтів (+469 000 клієнтів у Франції у першому кварталі, з них 338 000 - у Регіональних банках), водночас стрімко зростає заборгованість за кредитами й об’єми активів клієнтів. Також спостерігається стрімке зростання доходів у сфері управління активами, страхування, роздрібного банкінгу та крупних клієнтів.

Уся Група працювала в інтересах захисту економіки під час кризи. Зокрема, у Франції Група видала 32,3 млрд євро кредитів, гарантованих державою, для 220 000 клієнтів (2,9 млрд євро гарантованих державою кредитів для 40 000 клієнтів в Італії) та надала мораторій 552 000 клієнтам.

Група рішуче підтримує відновлення економіки

Група працює над підтримкою відновлення економіки в умовах зростання міжнародної конкуренції і має доволі агресивний план видачі кредитів на відновлення економічної діяльності: вже мобілізовано 900 менеджерів по роботі з корпоративними клієнтами, встановлено контакти із 45 000 клієнтів МСБ і компаній середньої ринкової капіталізації Регіональних банків та 8 500 клієнтами LCL. Більше того, участь Crédit Agricole Assurances у розмірі 2,25 млрд євро є найбільшою серед страховиків.

Група, яка дотримується своїх зобов’язань робити внесок у суспільство

Як перший банк, який зобов’язався повністю відмовитись від енергетичного вугілля, наразі Група є №1 з фінансування та №1 інституційним інвестором у сфері відновлюваної енергетики у Франції. У 2020 році Креді Агріколь також став першим банком, який запустив платформу звітності, що відповідає критеріям ESG[2], зокрема з метою вимірювання свого енергетичного впливу. Наразі Група готова до комплексного управління на всі чинники впливу.

Щоб дізнатися більше інформації, перейдіть за посиланням

[1] За винятком окремих статей

{2} Екологічні, соціальні та управлінські критерії

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards