Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Результати групи Креді Агріколь за перший квартал 2020 року

12 Травня 2020

У першому кварталі 2020 року група Креді Агріколь отримала базовий чистий дохід (за винятком окремих статей) у сумі 981 млн євро, що на 31,6% нижче ніж за перший квартал 2019 року. Базовий чистий дохід Креді Агріколь С.А. зменшився на 18,1% та у першому кварталі склав 652 млн євро. Зареєстрований чистий дохід групи Креді Агріколь і Креді Агріколь С.А. становить 908 млн євро та 638 млн євро відповідно.

Стабільна Група

У середині березня активна діяльність усіх бізнес-ліній була порушена кризою, зумовленою Covid-19, проте це суттєво не вплинуло на нашу фінансову звітність. У першому кварталі валовий операційний дохід Креді Агріколь С.А. зріс на  7,9% завдяки значним доходам і контрольованим витратам. Проте вартість ризику збільшилася в усіх бізнес-лініях через формування резервів за працюючими кредитами. Ринкові оцінки станом на 31 березня знизили наші коефіцієнти платоспроможності. При цьому наша платоспроможність залишається високою: коефіцієнт достатності капіталу 1 рівня (CET1) становить 15,5% для Групи та 11,4% для Креді Агріколь С.А., враховуючи вплив часткового згортання механізму «Switch». Наша позиція ліквідності є надзвичайно надійною: 338 млрд євро резервів станом на 31 березня 2020 року, що на 40 млрд євро більше ніж на 31 грудня 2019 року.

Зважений підхід

Креді Агріколь вкотре демонструє надійність своєї стійкої та диверсифікованої моделі універсального банкінгу, що передбачає збалансованість доходів між бізнес-лініями та їх регіональну диверсифікованість, а також відмінну операційну ефективність. Завдяки консервативному підходу до управління ризиками Креді Агріколь у поєднанні зі структурними перевагами Групи, ми забезпечуємо вичерпну підтримку своїм клієнтам.

Зобов’язання щодо підтримки економіки

Група має сильні позиції, щоб впоратися з наслідками Covid-19. Група рішуче налаштована допомагати своїм клієнтам і докладати всі зусилля задля підтримки економіки. Ми віримо, що це завдання є цілком досяжним. Від початку Група впроваджувала рішення відповідно до заходів підтримки, що були запроваджені державними органами, а саме: мораторії на погашення і взаємна підтримка для клієнтів, щоб допомогти їм подолати економічну кризу. Таким чином Група Креді Агріколь демонструє важливість цінностей, над втіленням яких вона працює щодня разом зі своєю командою та клієнтами.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно