Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Подорожуйте більше, відкривайте нові маршрути та вигравайте призи з карткою Visa від Креді Агріколь Банку!

30 Січня 2017

Подорожуйте більше, відкривайте нові маршрути та вигравайте призи з карткою Visa від Креді Агріколь Банку!

Шановні клієнти!

Якщо ви любите подорожувати, вже об’їздили півсвіту або лише плануєте, то нова акція #notatourist від Visa та Креді Агріколь Банк стане для вас справжньою знахідкою.

Щоб взяти учать в акції, завантажте свою фотографію з подорожі в Instagram або Twitter, обов’язково вказавши у якості хеш-тегу #notatourist та #VisaUA

Щотижня серед авторів фотографій будуть розіграні портативні зарядні пристрої для телефону, а наприкінці головний приз – гіроборд!

Акція триває з 11 січня по 7 лютого 2017 року.

Для того, щоб побачити свою публікацію на унікальній карті #notatourist, вкажіть також геотег місця (локацію), де була зроблена конкурсна фотографія. Ця унікальна карта стане для вас чудовим порадником для планування майбутніх подорожей, а також джерелом інформації про вигідні пропозиції та привілеї для держателів карток Visa з усього світу.

Діліться приємними моментами з подорожей, відкривайте свої улюблені або секретні маршрути, отримуйте натхнення для нових відкриттів та вигравайте чудові призи!

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: 
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно