Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Подорожуйте більше, відкривайте нові маршрути та вигравайте призи з карткою Visa від Креді Агріколь Банку!

30 Січня 2017

Подорожуйте більше, відкривайте нові маршрути та вигравайте призи з карткою Visa від Креді Агріколь Банку!

Шановні клієнти!

Якщо ви любите подорожувати, вже об’їздили півсвіту або лише плануєте, то нова акція #notatourist від Visa та Креді Агріколь Банк стане для вас справжньою знахідкою.

Щоб взяти учать в акції, завантажте свою фотографію з подорожі в Instagram або Twitter, обов’язково вказавши у якості хеш-тегу #notatourist та #VisaUA

Щотижня серед авторів фотографій будуть розіграні портативні зарядні пристрої для телефону, а наприкінці головний приз – гіроборд!

Акція триває з 11 січня по 7 лютого 2017 року.

Для того, щоб побачити свою публікацію на унікальній карті #notatourist, вкажіть також геотег місця (локацію), де була зроблена конкурсна фотографія. Ця унікальна карта стане для вас чудовим порадником для планування майбутніх подорожей, а також джерелом інформації про вигідні пропозиції та привілеї для держателів карток Visa з усього світу.

Діліться приємними моментами з подорожей, відкривайте свої улюблені або секретні маршрути, отримуйте натхнення для нових відкриттів та вигравайте чудові призи!

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: 
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards