Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» увійшов у ТОП-6 найкращих банків України рейтингу Ukrainian Banker Awards бізнес-порталу «Delo.ua»

13 Січня 2016

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» увійшов у ТОП-6 найкращих банків України рейтингу Ukrainian Banker Awards бізнес-порталу «Delo.ua» за результатами 2015 року. Також ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відзначено у спеціальних номінаціях, а саме: «Найбільш відкриті банки» (2 місце) та «Найкращі бізнес-моделі» (3 місце). А Жан-Поль Пьотровскі, Голова правління ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», увійшов у ТОП-13 найкращих банкірів України.

Ukrainian Banker Awards — рейтинг українського банківського сектору в декількох номінаціях, який уже четвертий рік поспіль розраховує бізнес-портал «Delo.ua».

Цього року діяльність банків оцінювалась за 14 показниками. Зважена оцінка включала в себе фінансові показники та думки експертів. Відзначимо, що серед ТОП 10 банків, дев’ять банків з іноземним капіталом.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись тут

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно