Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» став партнером 15-го всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016»

11 Березня 2016

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» виступив партнером 15-го всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016», де за звання кращого автомобіля, у своїх класах боролися 45 нових легкових автомобілів, які були вперше представлені українській публіці протягом 2015 року.

Для ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» було цілком логічно підтримати цей рейтинг, оскільки ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» є лідером у сфері автокредитування приватних осіб. Банк співпрацює більш ніж з 400 автосалонами, є ексклюзивним фінансовим партнером Renault, Nissan, Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, що надає змогу пропонувати своїм клієнтам привабливі умови при кредитуванні практично всіх марок автомобілів. Процес автокредитування в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відповідає світовому стандарту якості. Це означає, що послуга автокредитування прозора, жодних неприємних сюрпризів протягом періоду кредитування, без причини не змінюється відсоткова ставка та не з’являються незрозумілі комісії.

Також у КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК Ви можете придбати страхові поліси КАСКО та ОСАГО.

З результатами рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016» Ви можете ознайомитись тут https://autoroku.autocentre.ua.

Про Банк:
 

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно