Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Партнерська програма щодо фінансування сільськогосподарської техніки та обладнання від Креді Агріколь та ТД Агроальянс

21 Жовтня 2021

Креді Агріколь у партнерстві з ТД Агроальянс має програму фінансування сільськогосподарської техніки та обладнання виробництва Maschio Gaspardo та Case, а також дощувальної техніки Reinke з використанням 2 фінансових інструментів: кредиту та фінансового лізингу.

Банк надає фінансування у розмірі до 100% вартості обраної техніки на строк до 5 років, зі гнучким графіком погашення заборгованості та не вимагає додаткової застави.

Вартість фінансування дощувальної техніки преміумкласу марки Reinke становить від 0,01% річних у гривні. Це технічні агрегати, за допомогою яких проводиться полив і зрошення фермерських угідь середньої і великої площі (від 50 га і більше).

Вартість фінансування техніки Maschio Gaspardo – від 5% річних у гривні. Це сучасна техніка для обробки ґрунту, посіву, озеленення та догляду за сільськогосподарськими культурами: широкий асортимент ротаційних фрез та борон, мульчувачів, сівалок, косарок, плугів, обладнання для мінімальної обробки ґрунту та обприскувачі.

Вартість фінансування техніки Case - 12,05% річних у гривні. Її також можна отримати у лізинг, із кешбеком до 10% від суми фінансування в рамках програми «Кредитна лінія EU4Business-EBRD». Це сучасні трактори, комбайни, оприскувачі, техніка для посіву та обробки грунту.

Більше подробиць про умови фінансування дізнавайтеся за посиланням

Креді Агріколь Банк комплексно і на вигідних умовах задовольняє всі потреби бізнесу в рамках агроциклу.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно