Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Отримайте знижку на подорожі з Uber від Visa та Креді Агріколь Банк!

01 Лютого 2017

Шановні клієнти!

Завдяки картці Visa від Креді Агріколь Банк у вас є можливість отримати знижку 50% на послуги мобільного додатку Uber.
Підкорення міста починається з безпечних поїздок! А що може бути більш безпечним, ніж додаток, перевірений тисячами задоволених клієнтів у всьому світі?

Щоб взяти участь у акції, завантажуйте додаток за посиланням www.uber.com/app та зареєструйте в ньому вашу картку Visa. В розділі «промокоди» ведіть код VISAUA та оплачуйте перші три подорожі в Uber з 50% знижкою!

Акція триває до 28 лютого 2017 року і дійсна лише на перші 3 поїздки для нових користувачів Uber.

Знижка складає 50% від вартості поїздки, але у будь-якому випадку не більше 75 грн на одну поїздку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: 
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно