Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Отримайте подарунки від Креді Агріколь Банку!

24 Жовтня 2017

З 30 жовтня по 10 листопада Креді Агріколь Банк запрошує всіх клієнтів на свято «День народження відділення». 

83 відділення банку підготували спеціальні подарунки: теплі пледи, зручні термоси, брендовані чашки та еко-сумки тощо. Подарунки чекатимуть на клієнтів у 42 відділеннях з 30.10 по 03.11. А також з 06.11 по 10.11 завітайте на святкування в 41 відділення. 

Крім того, у визначений святковий день* відділення пригощатимуть клієнтів кавою та справжніми французькими круасанами. Для клієнтів це стане чудовою нагодою поспілкуватися з фахівцями банку та отримати нові знання у дружній атмосфері. 

«Новий слоган Креді Агріколь - «Весь банк саме для Вас!», тому ми запроваджуємо кращі інноваційні цифрові послуги, активно використовуємо діджитал-технології, але в той же час розуміємо, наскільки важливим для наших клієнтів є можливість живого спілкування зі співробітниками, прагнемо бути не лише банком, а справжнім фінансовим порадником та другом. Креді Агріколь поважає традиції і саме тому ми продовжуємо святкувати Дні народження відділень разом з нашими клієнтами і запрошуємо всіх у гості», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.

Чекаємо на вас!

* - Детальніше про умови акції (адреси відділень, дати святкових днів, перелік акційних продуктів) можна дізнатися, звернувшись до контакт-центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні) або безпосередньо до відділень, що приймають участь у акції.

Список відділень.pdf

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

 Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards