Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Отримайте iPhone 7 у подарунок за розрахунки кредитною карткою Masterсard® від Креді Агріколь Банку!

15 Лютого 2017

Креді Агріколь Банк розпочинає нову акцію* для своїх клієнтів, що є власниками кредитних карток Masterсard®. Переможець отримає у подарунок новинку компанії Apple – смартфон iPhone 7!

Умови участі надзвичайно прості.

Щоб стати учасником розіграшу головного призу iPhone 7, у період дії акції з 14 лютого по 14 квітня 2017 року тричі розрахуйтеся кредитною картою Masterсard® від Креді Агріколь Банку за будь-який товар чи послугу вартістю від 50 грн через POS-термінал або у мережі Інтернет.

Картка має бути оформлена або активована у період дії акції, тобто до початку дії акції по ній не має бути здійснено жодної операції.

Крім того, кожний учасник акції гарантовано отримає заохочувальний подарунок – поповнення рахунку мобільного телефону на суму 50 грн.

Розіграш смартфону iPhone 7 відбудеться 24 квітня 2017 року. Переможця акції буде визначено за допомогою генератора кодів та випадкових чисел.

Реалізовуйте свої мрії разом з Креді Агріколь та нехай вам щастить!

Детальніше про умови акції можна дізнатися на сайті або в контакт-центрі Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні).

*Під акцією «Вигравай IPhone 7 за розрахунки кредитною карткою Masterсard®  від Credit Agricole» (надалі — Акція) слід розуміти можливість бути обраним серед інших учасників Акції, які здійснили за допомогою кредитної картки Masterсard® емітованою Банком (надалі – Картка) 3 (три) оплати за товари, роботи чи послуги від 50,00 гривень (п’ятдесят гривень 00 копійок) кожна з урахуванням  ПДВ, через POS-термінали та в мережі Інтернет на всій території України, окрім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та території проведення Антитерористичної операції з використанням Картки, протягом Періоду проведення Акції. Акція проводиться в чотири етапи (надалі – Етапи Акції) шляхом поповнення номерів  мобільних телефонів клієнтів, що виконали умови участі у акції, протягом 7 (семи) робочих днів з моменту завершення кожного етапу Акції: 1 етап Акції – з 14 лютого 2017 року по 27 лютого 2017 року; 2 етап Акції – з 28 лютого 2017 року по 13 березня 2017 року; 3 етап Акції – з 14 березня 2017 року по 27 березня 2017 року; 4 етап Акції – з 28 березня 2017 року по 14 квітня 2017 року. Акція проводиться шляхом випадкового комп’ютерного вибору одного клієнта, що здобув право на отримання смартфону iPhone 7. Акція діє на всій території України крім тимчасово окупованої території АР Крим і зони проведення АТО з 14.02.2017 до 14.04.2017. Про інші умови Акції дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно