Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Оновлене відділення Креді Агріколь у Харкові вже відкрите для клієнтів

11 Серпня 2020

Оновлене відділення Креді Агріколь Банку у Харкові за адресою вул. Гагаріна 41/2 вже відрите для клієнтів. Відділення нового формату є універсальним та надає весь перелік послуг для приватних осіб та бізнесу.

«У відділеннях Креді Агріколь Банку ми завжди готові запропонувати клієнтам високотехнологічні рішення, якісну експертизу наших менеджерів та сучасний дизайн. Тож не дивно, що тільки за перше півріччя 2020 року, не зважаючи на карантин, до нас приєдналося більше 3,5 тисяч нових активних клієнтів Східного макрорегіону. Ми з задоволенням робимо свій внесок у динамічний розвиток Харкова та області. Серед клієнтів Креді Агріколь Банку ― бізнес із різних сфер, зокрема інформаційних технологій, АПК, освіти, медицини, торгівлі та сфери послуг. Ми впевнені у високому потенціалі харківського бізнес-осередку, адже тут є всі передумови: потужна освітня база, розвинена інфраструктура міста та підприємницький хист харків’ян. І головне ― ми завжди готові підтримати цей рух вперед!» ― розповідає Інна Рудяк, директорка Східного макрорегіону Креді Агріколь Банку.    

Оновлене відділення у Харкові повністю відображає позиціонування Креді Агріколь Банку «на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування». Тут є зона самообслуговування 24/7 з терміналом та cash-in банкоматом, зона очікування, зала для основних операцій з касовим вузлом та кімнати переговорів. Відділення максимально комфортне та забезпечує атмосферу затишку та приватності.

Будемо раді бачити вас у відділенні нового формату Креді Агріколь Банку у Харкові за адресою вул. Гагаріна 41/2. В період карантину відділення працює з 09:00 до 17:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00. В звичайному режимі відділення відкрите з 09:00 до 18:00, каса працює з 9:00 до 17:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00. 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards