Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Нові відсоткові ставки по депозитам «Строковий», «Додатковий захист», «Щомісячний дохід», «Накопичувальний» у гривні

01 Квітня 2016
Шановні клієнти!
 
Повідомляємо Вам, що з 01.04.2016 змінюються відсоткові ставки у гривні по депозитам «Строковий», «Додатковий захист», «Щомісячний дохід» та  «Накопичувальний».
 
Нові відсоткові ставки
 
Вид вкладу
 
Строк вкладу
 
Гривня (UAH)
«Строковий»                                               
3 місяці
13,5%
6 місяців
14,0%
«Додатковий захист»
6 місяців
15,00%
«Щомісячний дохід»  
6 місяців
13,00%
«Накопичувальний»  
6 місяців
13,50%
 
Детальніше про умови депозитних вкладів можна дізнатись на сайті нашого Банку в розділі «Депозити» або запитати в Контакт-центрі ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» по телефону 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів по всій Україні).
 
Про Банк:
 
ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 477 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.
Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно