Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Нова партнерська програма для агробізнесу від Креді Агріколь Банку та CLAAS

09 Листопада 2016

Креді Агріколь Банк спільно з компанією CLAAS пропонують спеціальну програму фінансування для придбання сільгосптехніки CLAAS.

Згідно з умовами програми, сільгоспвиробники мають змогу придбати техніку в офіційних дилерів CLAAS у кредит за привабливими відсотковими ставками (від 9.7% річних у гривні), строком до 60 місяців і початковим внеском від 10%. Для придбання зернозбирального комбайну TUCANO 580 діють спеціальні відсоткові ставки від 5.25% річних. Графік погашення кредиту адаптується до виручки від врожаю, а комісія за дострокове погашення кредиту відсутня.

«Креді Агріколь Банк як ключовий банк для агробізнесу в Україні завжди намагається запропонувати клієнтам-аграріям такі фінансові інструменти, які б забезпечували потреби компанії в якісних матеріально- технічних ресурсах, а також оптимізували її витрати. Нова партнерська програма з компанією CLAAS і має на меті надання привабливих умов фінансування для придбання сільськогосподарської техніки від світового виробника», - зазначає Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.

Офіційні дилери, у яких можна придбати техніку за даною програмою:

  • ТОВ «Агротехсоюз»
  • ТОВ «Ерідон Тех»
  • НДіККФ «Конкорд»
  • ТОВ «Технік Машінес Інтернешенел»
  • ТОВ «Приват Лізинг»
  • ТОВ «Компанія ЛАН»

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Про CLAAS:

Німецька компанія CLAAS є всесвітньовідомим виробником сільськогосподарської техніки. Компанія, заснована понад 100 років тому, сьогодні має 12 підприємств в усьому світі, 9 з них – виробничі підприємства. CLAAS виробляє зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирачі та телескопічні навантажувачі. Загалом у групі компаній CLAAS зайнято 11 тисяч працівників. В Україні CLAAS працює з 1992 року і незмінно працює через дилерську мережу. За цей час до України завезено понад 8 тисяч одиниць самохідної техніки цього виробника.
Сайт компанії: www.claas.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно