Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Нова партнерська програма для агробізнесу від Креді Агріколь Банку та CLAAS

09 Листопада 2016

Креді Агріколь Банк спільно з компанією CLAAS пропонують спеціальну програму фінансування для придбання сільгосптехніки CLAAS.

Згідно з умовами програми, сільгоспвиробники мають змогу придбати техніку в офіційних дилерів CLAAS у кредит за привабливими відсотковими ставками (від 9.7% річних у гривні), строком до 60 місяців і початковим внеском від 10%. Для придбання зернозбирального комбайну TUCANO 580 діють спеціальні відсоткові ставки від 5.25% річних. Графік погашення кредиту адаптується до виручки від врожаю, а комісія за дострокове погашення кредиту відсутня.

«Креді Агріколь Банк як ключовий банк для агробізнесу в Україні завжди намагається запропонувати клієнтам-аграріям такі фінансові інструменти, які б забезпечували потреби компанії в якісних матеріально- технічних ресурсах, а також оптимізували її витрати. Нова партнерська програма з компанією CLAAS і має на меті надання привабливих умов фінансування для придбання сільськогосподарської техніки від світового виробника», - зазначає Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.

Офіційні дилери, у яких можна придбати техніку за даною програмою:

  • ТОВ «Агротехсоюз»
  • ТОВ «Ерідон Тех»
  • НДіККФ «Конкорд»
  • ТОВ «Технік Машінес Інтернешенел»
  • ТОВ «Приват Лізинг»
  • ТОВ «Компанія ЛАН»

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Про CLAAS:

Німецька компанія CLAAS є всесвітньовідомим виробником сільськогосподарської техніки. Компанія, заснована понад 100 років тому, сьогодні має 12 підприємств в усьому світі, 9 з них – виробничі підприємства. CLAAS виробляє зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирачі та телескопічні навантажувачі. Загалом у групі компаній CLAAS зайнято 11 тисяч працівників. В Україні CLAAS працює з 1992 року і незмінно працює через дилерську мережу. За цей час до України завезено понад 8 тисяч одиниць самохідної техніки цього виробника.
Сайт компанії: www.claas.ua

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards