Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Наглядова рада Креді Агріколь Банку призначила нового Голову Правління

01 Квітня 2020

З квітня 2020 року Карлос де Корду призначений на посаду Голови Правління Креді Агріколь Банку. Карлос є наступником Жан-Поля Пьотровскі, який очолював Правління банку з 2015 року.

Карлос де Корду  - досвідчений банкір, який присвятив понад 30 років свого професійного життя групі Креді Агріколь. До початку роботи в українському банку Карлос очолював банк Креді Агріколь Сербія, де з квітня 2016 року обіймав посаду Президента Виконавчої Ради. Він відповідав за усі бізнес-операції Креді Агріколь Банку в Сербії, який налічує 80 відділень і є роботодавцем для понад 1 000 працівників. До цього протягом п’яти років Карлос відповідав за взаємодію між CA-CIB та Групою Креді Агріколь. З 2007 року він також обіймав дуже відповідальні фінансові посади в Азії, а саме - в CA-CIB у Гонконгу та в компанії CA-CIB у Тайланді.

«Для мене  велика честь приєднатися до Креді Агріколь в Україні – сильного та надійного банку, розбудованого досвідченою командою під керівництвом Жан-Поля. Банк добре відомий на рівні Групи завдяки своїм фінансовим результатам, що зростають з року в рік, провідним позиціям на банківському ринку України та високопрофесійній команді. Я ціную можливість зробити свій внесок у посилення позиції Креді Агріколь як одного з провідних українських банків. Хочу подякувати Жан-Полю за те, що  він, як справжній капітан, вправно тримав штурвал аж до самого завершення своєї подорожі в Україні. Ми нині потрапили у шторм, але завдяки зусиллям усієї команди банк абсолютно готовий подолати цей шторм та продовжує обслуговувати своїх клієнтів з великим професіоналізмом і відвагою. Безперечно, для всіх нас це великий виклик. Але ми маємо спільну місію: діємо щодня в інтересах клієнтів і суспільства. І саме тому я впевнений, що разом ми здолаємо усі труднощі, будемо готові скористатися можливостями, які з’являться завтра, та посилити свої позиції на ринку», - коментує Карлос де Корду, новий Голова Правління Креді Агріколь в Україні

Карлос де Корду очолюватиме Креді Агріколь Банк, що налічує 150 відділень та є роботодавцем для понад 2400 працівників.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards