Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Мастерпасніть, щоб отримати знижку

16 Серпня 2016

 

 

 

 

 

 

 

 


Шановні клієнти!
До 30 вересня 2016 року замовляйте таксі у Києві, Харкові, Одесі та Запоріжжі через мобільний додаток Etaximo, розраховуйтеся карткою MasterCard від Креді Агріколь Банку через платформу цифрових гаманців Masterрass та отримайте знижку 25 грн.

Etaximo – це безкоштовний мобільний додаток для замовлення таксі з можливістю самостійного вибору водія. Додаток працює з усіма операційними системами. А за допомогою Masterpass від MasterCard ви зручно та швидко можете розрахуватися банківською карткою в тисячі інтернет-магазинах та додатках по всьому світу. До речі, в Masterpass ви можете зареєструвати платіжні картки різних систем та в один клік зробити оплату за необхідний вам товар або послугу.

Оформити картку MasterCard від Креді Агріколь Банку можна у найближчому відділенні банку.

Про банк:
Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:
Вікторія Торяник,
начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно