Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Лариса Бондарєва увійшла до рейтингу 50 найбільш ефективних бізнес-леді України

14 Березня 2017

Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро, увійшла до рейтингу 50 найбільш ефективних бізнес-леді України за версією всеукраїнського видання «Бізнес» в рамках спецпроекту «Леді Бізнесу». Лариса Бондарєва також визнана однією з 10 найефективніших леді у фінансовому секторі.

Як коментує редакція видання «Бізнес»: «Лариса Бондарєва вже кілька років відповідає за такі важливі напрями діяльності, як корпоративний бізнес і робота з малим та середнім бізнесом. Відомо, що Креді Агріколь Банк спеціалізується на роботі з аграріями. Останнім часом пані Бондарєва часто коментує відповідні теми в пресі, займає активну позицію у питаннях розвитку зазначених напрямів. І, варто визнати, головна ставка – не на слова, а на справи. Її зусиллями банк впевнено займає провідні позиції в цих сегментах ринку». 

Зазначимо, що минулого року Лариса Бондарєва була визнана «Кращим корпоративним банкіром» за оцінкою експертного журі рейтингу «50 провідних банків України» компанії «Фінансовий клуб». 

«Одним з ключових факторів успіху Креді Агріколь Банку є потужна команда топ-менеджерів, які задають темп и вектори руху, надихають свої команди та створюють сприятливі умови для синергії та співпраці. Я пишаюся черговою відзнакою Лариси Бондарєвої, адже це визнання є свідченням ефективного менеджменту блоку корпоративного бізнесу, високої оцінки з боку клієнтів та експертів ринку. Історично Креді Агріколь є референсним банком для корпоративного бізнесу: від міжнародних корпорацій та великих локальних компаній до сегменту СМБ та агрі-агро. І я вдячний Ларисі та її команді за внесок у розвиток цього пріоритетного напряму для нашого банку», - коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

Критерієм вибору учасниць рейтингу «Леді Бізнесу» стала ефективність проекту, який очолює бізнес-леді. Редакція журналу «Бізнес» сформувала початковий список учасниць і збирала голоси користувачів на сайті. Крім того, у процесі голосування кожен мав можливість додати до списку власну кандидатуру, за яку також можна було голосувати. Таким чином, був складений перелік 50 бізнес-леді, які формують жіноче обличчя ділової еліти України.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards