Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь запрошує всіх на подію «Більше Франції»

01 Грудня 2021

Креді Агріколь другий рік поспіль підтримує захід «Більше Франції». Цьогоріч в період з 3 по 10 грудня ми запрошуємо всіх бажаючих відчути смак життя по-французьки і відкрити для себе нові бренди та активності в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Захід організовує Франко-українська торгово-промислової палата.

В рамках заходу «Більше Франції» на вас чекають майстер-класи «Б'юті секрети парижанок» та для дітей з випічки різдвяного печива, винні дегустації, вигідні пропозиції і знижки на товари та послуги від понад 50 французьких брендів.

В період з 3 по 31 грудня в Креді Агріколь діють ексклюзивні пропозиції, приурочені до події «Більше Франції»:

  • При оформленні кредитної картки Наполеон чи DriveCard кожен клієнт отримує бонус - 2000 золотих балів на особистий рахунок у програмі винагород Masterсard Більше та обмінює їх на цінні подарунки.
  • Оформіть пакет Voyage для подорожей або преміальний пакет La Force без комісії за відкриття.

Більше подробиць за посиланням.

«Група Креді Агріколь - найбільший фінансовий партнер французької економіки та один із найбільших банків у Європі. Другий рік поспіль ми підтримуємо захід «Більше Франції» в Україні та розроблюємо для наших клієнтів ексклюзивні пропозиції. Щоб кожен українець мав змогу відкрити для себе частинку Франції та скористатися вигідними фінансовими продуктами. Зустрінемося на Більше Франції!» ─ коментує Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь Банку. 

Програма заходу «Більше Франції» https://frenchweek.com.ua/

«Пандемія стала серйозним викликом для бізнесу у всьому світі. Ми раді, що вже другий рік підтримуємо французький бізнес в Україні, допомагаємо з одного боку брендам – розповісти про себе, з іншого – українцям розширити коло улюблених продуктів високої якості. Торік заходи Тижня Франції викликали ажіотаж серед споживачів: загалом взяло участь майже 100 000 охочих. Тож ми з упевненістю можемо сказати, що робимо важливу й цікаву суспільству справу», – зазначила Мод Жозеф, Директорка Франко-української торгово-промислової палати.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно