Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь запрошує всіх на подію «Більше Франції»

30 Листопада 2020


Креді Агріколь підтримує захід «Більше Франції», який відбудеться в період з 5 по 11 грудня та запрошує всіх бажаючих відкрити для себе французьку продукцію по всій Україні. Захід організовує Франко-українська торгово-промислова палата. В рамках тижня «Більше Франції» на вас чекають майстер-класи, винні дегустації, фотовиставки, вигідні пропозиції і знижки на товари та послуги від близько 50 французьких брендів.

З нагоди Тижня Франції в Україні Креді Агріколь має ексклюзивну пропозицію для клієнтів. Клієнти, які оформлять кредитну картку «Наполеон» в період з 5 по 31 грудня 2020 року зніматимуть готівку в банкоматах без комісії до кінця січня 2021 року, а також безкоштовно здійснюватимуть перекази з картки на картку у Ibank. Бізнес-клієнти, які відкриють поточний рахунок у банку в період з 5 по 11 грудня 2020 року, безкоштовно отримають корпоративну картку Visa Business або Visa Platinum Business. Більше подробиць за посиланням.

«Вже 27 років Креді Агріколь працює на українському ринку.  Ми представляємо міжнародну Групу, що є найбільшим фінансовим партнером французької економіки та одним із найбільших банків у Європі. Тож одним із наших завдань є сприяння діловому та культурному обміну між Францією та Україною. «Більше Франції» ─ це захід, який дає змогу кожному українцю відкрити для себе частинку Франції: познайомитися з французькими брендами в різних категоріях, їх продуктами та сервісом.  Запрошуємо всіх зануритися у розмаїття французького бізнесу та культурних проектів. До зустрічі на Більше Франції!» ─ коментує Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь Банку. 

Програма заходу «Більше Франції» за посиланням

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Бонусна Програма MasterCard® Rewards