Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь як генеральний партнер запрошує на «День Франкофонії: Свято вулиці Костельної»

02 Червня 2016

12 червня на найбільш «французькій» з київських вулиць – Костельній – відбудеться ярмарок «День Франкофонії: Свято вулиці Костельної». Креді Агріколь як генеральний партнер цього справді французького заходу радий запросити своїх клієнтів, партнерів та співробітників приєднатися та поринути у чарівну та захоплюючу атмосферу Франції тут, у Києві.

«Як французький банк ми вбачаємо свою місію не лише у наданні висококласних послуг і в тому, що ми є надійним партнером для економіки України, але також у сприянні культурному обміну між двома країнами та можливості поділитися багатою французькою спадщиною з українцями. Підтримка «Дня Франкофонії: Свята вулиці Костельної» - це лише ще один крок Креді Агріколь Банку до цієї мети», - коментує Голова Правління банку Жан-Поль Пьотровскі.

«День Франкофонії» вже вдруге проводиться в Києві. Цього дня ми зустрінемося на перекритій вулиці Костельній, щоб познайомитися з багатогранною культурою 7 франкомовних країн та надати можливість талановитим українцям показати себе та своє мистецтво. Захід пройде за підтримки посольств Бельгії, Канади, Конго, Лівану, Марокко, Франції та Швейцарії.

Вуличний театр, кулінарні майстер-класи, гастрономічні лекції та дегустації, дитяча творча зона, експозиції картин, жива музика і Dj-сети, виставкові стенди з різноманітною hand-made продукцією, делікатеси з усього світу, pop-up кафе, майстри кавових справ, письменники та книжкові видавництва, антикварні крамниці, кінотеатр просто неба, покази робіт відомих українських дизайнерів, гра в петанк, футбольний фристайл, освітня зона франкомовних країн та навіть симфонічний оркестр - все це 12 червня на вулиці Костьольній!

Характер ярмарку – благодійний (цього разу наша мета - допомогти благодійному фонду Таблеточки) та освітній (у співпраці з Французьким інститутом в Україні / Institut français d'Ukraine).
 

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards