Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь як генеральний партнер запрошує на «День Франкофонії: Свято вулиці Костельної»

02 Червня 2016

12 червня на найбільш «французькій» з київських вулиць – Костельній – відбудеться ярмарок «День Франкофонії: Свято вулиці Костельної». Креді Агріколь як генеральний партнер цього справді французького заходу радий запросити своїх клієнтів, партнерів та співробітників приєднатися та поринути у чарівну та захоплюючу атмосферу Франції тут, у Києві.

«Як французький банк ми вбачаємо свою місію не лише у наданні висококласних послуг і в тому, що ми є надійним партнером для економіки України, але також у сприянні культурному обміну між двома країнами та можливості поділитися багатою французькою спадщиною з українцями. Підтримка «Дня Франкофонії: Свята вулиці Костельної» - це лише ще один крок Креді Агріколь Банку до цієї мети», - коментує Голова Правління банку Жан-Поль Пьотровскі.

«День Франкофонії» вже вдруге проводиться в Києві. Цього дня ми зустрінемося на перекритій вулиці Костельній, щоб познайомитися з багатогранною культурою 7 франкомовних країн та надати можливість талановитим українцям показати себе та своє мистецтво. Захід пройде за підтримки посольств Бельгії, Канади, Конго, Лівану, Марокко, Франції та Швейцарії.

Вуличний театр, кулінарні майстер-класи, гастрономічні лекції та дегустації, дитяча творча зона, експозиції картин, жива музика і Dj-сети, виставкові стенди з різноманітною hand-made продукцією, делікатеси з усього світу, pop-up кафе, майстри кавових справ, письменники та книжкові видавництва, антикварні крамниці, кінотеатр просто неба, покази робіт відомих українських дизайнерів, гра в петанк, футбольний фристайл, освітня зона франкомовних країн та навіть симфонічний оркестр - все це 12 червня на вулиці Костьольній!

Характер ярмарку – благодійний (цього разу наша мета - допомогти благодійному фонду Таблеточки) та освітній (у співпраці з Французьким інститутом в Україні / Institut français d'Ukraine).
 

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно