Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь вже сьомий рік поспіль провів захід «Макроекономічний огляд: підсумки та тренди»

26 Жовтня 2021

21 жовтня у конференц-залі готелю Хілтон у Києві Креді Агріколь провів традиційний захід «Макроекономічний огляд: підсумки та тренди, 2021-2022». Цьогоріч зустріч зібрала близько 200 гостей, серед яких корпоративні та преміум-клієнти банку.

«Це наша добра традиція. Вже сьомий рік поспіль ми ділимося експертизою провідних економістів України та світу з нашими клієнтами. Цього разу заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован став спеціальним запрошеним спікером. Цей захід – додаткова цінність для наших клієнтів», - Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Креді Агріколь Банку.

У вітальному слові голова правління банку Карлос де Корду зазначив, що епоха турбулентності – це також епоха можливостей.

 «Минулого року цей захыд відбувся в онлайн-форматі і я дуже радий, що сьогодні ми маємо можливість зустрітися наживо. Наші економісти виконують важливу і складну роботу, адже світ турбулентний - нелегко передбачити, що буде завтра. Саме в цей час Креді Агріколь запустив нову стратегію AIR 2025. Ми вважаємо, що цей період дає великі можливості для переосмислення нашої моделі, прискорення нашої трансформації та розвитку. Нам також дуже важливо ділитися експертизою з нашими клієнтами, розвивати їх обізнаність щодо макроекономічних трендів. Так вони можуть планувати свій бізнес максимально ефективно», ─ звернувся до гостей заходу Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь Банку.  

В рамках конференції авторитетні експерти МФВ, Креді Агріколь Банку та Групи представили актуальні тренди макроекономіки України та світу.

Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора МВФ представив оновлений прогноз МВФ стосовно глобальної економіки.

Таня Сологуб, відповідальна за групу оцінки геополітичного ризику та ризику країн, що розвиваються у Credit Agricole S. A., Франція поділилася інформацією про світові геополітичні тренди в умовах пандемії COVID-19.

Олександр Печерицин, головний економіст Креді Агріколь Банку поділився аналітикою та прогнозами щодо основних макроекономічних показників в Україні.

Після виступів спікерів на гостей заходу чекав цікавий нетворкінг. Credit Agricole піклується про безпеку, усі учасники заходу мали сертифікат вакцинації або негативний тест на Covid-19. Також всі клієнти банку - гості конференції мали можливість отримали відозапис та презентації спікерів.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно