Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь вкотре посадив дерева від імені клієнтів, які отримали кредит на автомобіль

30 Жовтня 2020

В рамках щорічної екоініціативи «Дерево за автокредит» співробітники Креді Агріколь Банку висадили у київському парку «Позняки» близько 30 молодих дерев: кленів, ялин та горобин. Піклуючись про навколишнє середовище, за чотири роки банк провів уже шість таких заходів та планує продовжити цю традицію. Зважаючи на карантин та підвищені заходи безпеки, цьогоріч ініціатива була менш масштабною, ніж зазвичай.

«Статус лідера ринку автокредитування для Креді Агріколь не тільки почесний, але й відповідальний. Зелена ініцатива «Дерево за автокредит» ─  наше бажання зменшити вплив шкідливих викидів автомобілів на навколишнє середовище. І це не єдина екологічна ініціатива банку. У нашому корпоративному автопарку є електромобілі, які дозволяють не шкодити екології під час ділових подорожей. Віднедавна також запустили пілотний проект і запропонували співробітникам здійснювати робочі поїздки містом на елетросамокаті. А ще банк із задоволенням підтримує ековибір наших клієнтів та надає кредит на купівлю електромобіля. Тож сподіваємося, що наші клієнти цінують Креді Агріколь не лише за вигідні умови кредитування, а й за нашу соціальну відповідальність», ─ розповідає Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Екоініціатива «Дерево за автокредит» проходить в рамках масштабної програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка діє в Креді Агріколь з 2016 року. В рамках еконапряму банк також втілює проект «зеленого» офісу, має власні сонячні батареї та електромобілі в автопарку, а співробітники банку сортують сміття.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards