Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь визнаний кращим банком у номінації «У світі грошей: Львів фінансовий» конкурсу «Обличчя міста-2017»

06 Листопада 2017

26 жовтня 2017 року у Львові відбулася церемонія нагородження переможців XVIIІ Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2017». Креді Агріколь Банк був визнаний кращим у номінації «У світі грошей: Львів фінансовий».

«Як і щороку, ми намагаємося вибрати знакові компанії та організації Львова, які гідно представляють наше місто. У такий спосіб дякуємо підприємцям за те, що вони працюють задля розвитку міста, держави та нас з вами», - прокоментував Дмитро Афтанас, президент Львівської торгово-промислової палати. 

Цього року до участі в конкурсі зголосилися 32 компанії та організації, 20 з них були допущені до II етапу конкурсу – голосування. Перемогу у номінаціях здобули 15 компаній.   

Конкурсанти оцінювались із врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади. Львів’яни могли висловити свою підтримку улюбленим та достойним, на їхній погляд, компаніям та підприємцям за допомогою інтерактивного голосування на веб-сторінці Львівської торгово-промислової палати (понад 25 000 голосів).

Організатори конкурсу: Львівська міська рада, Львівська торгово-промислова палата.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua  

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно