Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь увійшов до ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes Ukraine

15 Січня 2021

Креді Агріколь увійшов до щорічного рейтингу ТОП-50 найкращих роботодавців України серед компаній із різних сфер за версією авторитетного видання Forbes Ukraine. Банк отримав максимальну кількість балів за інформаційну відкритість, а також одні із найвищих оцінок за соціальний пакет для співробітників та умови праці: робоче місце і графік роботи.

Рейтинг дає комплексну оцінку роботодавців, оскільки враховує результати анонімного анкетування працівників компаній – вага критерію 60%, оцінку експертів та  інформацію з відкритих джерел. Під час опитування працівники компаній поділилися інформацією про умови роботи та можливості для розвитку, рівень заробітної плати й підтримки з боку роботодавця у період пандемії.

«Одне із найважливіших досягнень Креді Агріколь у 2020 році є те, що ми зберегли команду в повному складі та виконали всі соціальні гарантії. Ми стали більш гнучкими, освоїли нові діджитал-інструменти та реалізували можливість дистанційної роботи. У 2020 році ми зіштовхнулися з  багатьма викликами. Долаючи їх, перебуваючи в постійному відкритому діалозі, ми робимо команду Креді Агріколь ще сильнішою! Банк і надалі буде сприяти професійному та особистому росту наших співробітників, запускати нові цікаві проєкти та розвивати корпоративну культуру», - коментує Олена Урусова, директорка з персоналу Креді Агріколь Банку.

До списку 50 найкращих роботодавців від Forbes Ukraine увійшли компанії банківської та IT сфер, рітейлери, представники металургійної галузі, фармацевтики, комунікацій, агробізнесу та інших сфер.

Креді Агріколь уже кілька років серед найкращих компаній для роботи за версією видання «Власть денег» та за результатами дослідження HeadHunter Україна. Банк прагне бути найкращим місцем для роботи з теплою корпоративною культурою, з повагою і рівними правами для всіх, з турботою про людей і можливостями для кожного учасника команди. Банк підписав Хартію рівності та підтримав маніфест Групи щодо збереження всіх робочих місць і виконання всіх соціальних зобов'язань перед співробітниками в період коронавірусної кризи. Більше про те, як влаштоване життя в команді банку можна прочитати тут.

 Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Бонусна Програма MasterCard® Rewards