Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Україна входить у ТОП-3 рейтингу Private Banking and Wealth Management Survey 2020 від Euromoney

12 Лютого 2020

Креді Агріколь Україна зайняв 2 місце у загальному рейтингу Private Banking and Wealth Management Survey 2020 від видання Euromoney, піднявшись відразу на 2 позиції, порівняно з результатами минулого року. Також банк став першим у номінації «Family Office Services» та третім у категорії «Research and Asset Allocation Advice».

«Креді Агріколь Україна посилює свої позиції на ринку преміального банкінгу і нагороди від Euromoney - яскраве тому підтвердження. Протягом останніх років ми здійснили значні інвестиції у трансформацію локацій ексклюзивного формату, щоб наші преміум-клієнти змогли відчути всі переваги висококласного сервісу у поєднанні з фінансовою експертизою. Також ми розширили інвестиційну пропозицію для клієнтів, запропонувавши їм облігації внутрішньої державної позики, та презентували «SOMMELIER» - унікальну на ринку пакетну пропозицію», - коментує Галина Жукова, заступник Голови Правління, відповідальна за роздрібний бізнес і мережу Креді Агріколь Україна.

Щорічне дослідження у сфері Private Banking і управління великим приватним капіталом пропонує якісний огляд найкращих послуг категорії Private Banking у розрізі регіонів і сфер обслуговування. У рамках дослідження приватні банки та wealth-менеджери визначають своїх головних конкурентів – найкращих провайдерів послуг у сфері Private Banking.

Нагадаємо, минулого року за результатами рейтингу Private Banking and Wealth Management Survey Креді Агріколь Україна зайняв 4 місце у загальному рейтингу, став першим у номінації «social impact investing» та четвертим у категоріях «Ultra High Net» та «Super Affluent».


Про видання Euromoney 

Журнал Euromoney було створено у 1969 році для висвітлення тем відновлення міжнародних ринків капіталу. Євроринок, від якого журнал отримав свою назву, є попередником сьогоднішніх основних світових ринків капіталу. Видання Euromoney, яке інформувало світ про цей ринок і його зростання, у ході цього процесу стало провідним журналом у світі оптового фінансування, його інституцій та користувачів. Спеціальні журналісти подають авторитетне узагальнення ситуації у банківському секторі, на ринку капіталу, інвестицій, іноземного та регіонального ринків, у тому числі ринках Азії, Латинської Америки і регіону EMEA (Європа, Близький Схід, Африка). Рейтингові дослідження і нагороди показують оцінку галузі,  допомагають знайти установи, які можуть найкраще задовольнити потреби бізнесу, і можуть забезпечити необхідні переваги при роботі з клієнтами.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно