Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь у трійці лідерів по торговельному фінансуванню за 5 місяців 2020 року

19 Червня 2020

Креді Агріколь Банк увійшов у трійку лідерів українського ринку торговельного фінансування із портфелем позабалансових угод в майже 4 млрд гривень станом на початок червня 2020 року. Його основу складають гарантії, акредитиви та авальовані векселі.

За п’ять місяців 2020 року портфель торговельного фінансування зріс на 1,6 млрд гривень. Незважаючи на карантин, динаміка укладання нових угод навіть краща, ніж в аналогічному періоді попереднього року. Майже половину всіх угод складають сезонні операції авалювання векселів.

Динамічний початок року забезпечив Креді Агріколь лідерські позиції на банківському ринку, незважаючи на зниження активності клієнтів в березні-квітні. Так, загальний об’єм торговельного фінансування в банківській системі України зріс лише на 10% з початку 2020 року, тоді як зазвичай сезонне зростання бізнесу перевищує 20-25%. Такий розрив ― результат зниження глобальної економічної активності внаслідок пандемії та карантинних заходів.

«Торговельне фінансування ― це вид бізнесу, що передбачає значний документообіг, тож перехід на віддалений режим роботи під час карантину став для нашої команди справжнім викликом: ми мали адаптувати всі процеси таким чином, щоб зберегти безперебійність та злагодженість роботи на такому ж високому рівні, як і зазвичай в офісі. В результаті маємо плюс один успішний досвід у своєму активі! Команди фронт- та бек-офісу банку організували перехід на нові методи роботи без жодних втрат – ми продовжували переговори із клієнтами і міжнародними контрагентами та виконали усі домовленості та угоди», – коментує Оксана Максименко, керівник напряму торговельного фінансування Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь у трійці лідерів по торговельному фінансуванню ще й завдяки тому, що серед наших клієнтів є всі сегменти бізнесу – багатонаціональні, українські великі, середні та малі підприємства. Це результат послідовної роботи із розвитку продажів цих продуктів командою банку.

«Як частина міжнародної Групи, ми бачимо свої переваги у стабільності ринкових позицій банку, можливості підтримувати міжнародні операції із багатьма країнами світу. Наш портфель торговельного фінансування представлений клієнтами із різних сфер: агробізнесу, фармацевтики, автомобільного бізнесу, роздрібної торгівлі тощо. Вони знають, що завжди можуть покладатися на Креді Агріколь», ― зазначає Владислав Бережний, директор департаменту торговельного та структурного фінансування Креді Агріколь Банку.

Умови торговельного фінансування за посиланням.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно