Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь у ТОП-5 найнадійніших банків України

24 Листопада 2021

Креді Агріколь на четвертому місці рейтингу найнадійніших банків України від інвестиційної компанії Dragon Capital та видання «Новое время». Експерти присвоїли банку найвищі бали за групою якісних показників: збалансованість ризик-менеджменту, прозора діяльність, бездоганна репутація, а також відмітили високий рівень підтримки акціонерів та прибутковість банку.

 «Вже п’ятий рік поспіль Креді Агріколь отримує звання одного із  найнадійніших банків. Ми доводимо ефективність своєї універсальної моделі банкінгу, в основі якої лежить наша клієнтоорієнтованість. Завдяки надійним позиціям ліквідності та капіталу ми продовжуємо підтримувати клієнтів та українську економіку. Ми вважаємо, що період турбулентності на ринку дає можливості для прискорення нашої трансформації та розвитку. Саме в цей час Креді Агріколь запустив нову стратегію AIR 2025 - свідчення наших довгострокових амбітних планів розвитку в Україні та наші зобов'язання перед клієнтами, співробітниками та суспільством»,  ─  розповідає Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь Банку. 

При формуванні рейтингу експерти беруть до уваги такі показники як ліквідність, достатність капіталу, довіра вкладників, дохідність, групу якісних показників: ризик-менеджмент, прозорість діяльності, репутація тощо. Детальніше про рейтинг за посиланням 

 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно